aü sözlük yazarlarının şu anki ruh hali

diliyok
Ruh halim çıldırmış veya çıldırma seviyesine gelmiş bulunmaktadır. Karantina da 40. günüm ve evdekilere dışında 3 kişi falan canlı kanlı gördüm onlarda kapının önünde uzaktan durarak gördüm. Bu illet çabuk bitsin diye evden çıkmazken dışarıda sanki bir pandemi yokmuşçasına gezenleri gördükçe sinirlenmekten delircem. Allah aşkına acil durumlar dışında evden çıkmayın. Sinirlenmemek için dışarıya bakmamaya başladım. Odama girip artık ezberlediğim dört duvarı on binlerce kez yaptığım gibi izliyorum. Bir yandan da asla bitmeyen ödevler ile konuşarak araştırmalar yapıyorum. Galiba delirdim ben evet evet delirdim.
2
majesteleri majesteleri
Hocam egzersiz yapmanızı tavsiye ederim. Youtube da 45 dakikalık, 1 saatlik programlar var. Bütün gerginliğinizi alıyor.
diliyok diliyok
Denenebilir. Öneriniz için teşekkürler hocam.
nick
bu belirsizlikten midir bilmiyorum çok yoğun bir motivasyonsuzluk yaşıyorum. ilgimi çeken şeyler de ilgimi çekmez oldu.
yazar cizer34
kısa ve öz anlatmak gerekirse yanlış kişlere güvenip inandım "yine" o kişilerden nefret ettiğim kadar güvendiğim için kendimden de nefret ediyorum bir iftiraya inanıp bana düşman olmak nedir. neyse ben tehdit ve hakaretlerin altında kalmam beni dizginleyemez kimse ben istemedikten sonra

şu sıralar sıkılıyorum daralıyorum isyan ediyorum isyan.
sakin
3 yıldır içimi kemiren bazı soruların cevapları kendiliğinden önüme birer birer geliyor şu son 1 haftadır bu yüzden aynı anda hem huzurluyum hem de üzgün ama üzüntüm sadece benden bu cevapları saklayanlara.
özetle sak!nim ve her ne yaşarsanız yaşayın sakin kalmayı tavsiye ederim.
su akar yolunu bulur. *

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol