dinci kürt

jakobyigen
ne kadar varsa anasını sikeyim. şimdi bir tane orospu çocuğuyla mailleşiyorum ve bu orospu çocuğu orduda görev almış. ''er'' anasını siktiğimin çocuğu bekçiliğe başvurmuş. ben ilk okul mezunuyum biz üvey evlat mıyız vs.. yazmış. bende aq evladı senden şehit fileto yaparım siktir git tuvalet temizle katliam mı yapacaksın her gün senin gibi salaklar insanları öldürüp duruyor dedim. orospu evladı, bakın bu adam bekçi mülakatına başvurmuş bir adam, burayı kaçırmayın da, heh. herif fake kız adresi açmış. 20 yaşında bir filinta. yazıyor bana beni tahrik edecek. dedim sübyancıların bacak arasına pala vurup parçalamak isteyen adama mı yazıyorsun sen yürü uzaklaş buradan vs.. derken muhabbet uzadı ve o adresin bu bekçi adayının olduğunu anladım. kendisiyle sözleştim. cumartesi moda'ya gelirse, kısmetse şehit edeceğim salak ve sapık orospu çocuğunu. amin. geri kalan kürtler alınmasın lütfen. modernizm yanlısı devrimci kürtleri severim.
zaten gerisinin alayı pkk'lı aq

burada sizin alacağınız mesaj olayın içeriği ve çelişkileri değil, sadece ve sadece bekçiliğe kimler başvuruyor ve kim bilir kimler bekçi oluyor.

son tahlil; götü tutuştu engelledi şehitlik adayı bekçimiz.
4
sakin sakin
kimler doktor mühendis oluyor bence daha garip.
jakobyigen jakobyigen
gericisin belli. git sikini tut bunun abicim? bana yazdıklarını buraya atsam, bu herif mahallene girecek olsa ananı o konumdan olağanca hızla uzaklaştırırsın. sapık bir orospu çocuğu yani? napayım?
sakin sakin
suç teşkil ediyosa polise ver etmiyosa keyfine kalmış git kapış 1 eksik 1 fazla ne fark eder.
jakobyigen jakobyigen
engelledi zaten ibne. bilader sikerim böyle adamı. orospu çocuğuna küfür ediyorum fake kız adresi açıp oradan yazıyor? hayırdır bu nasıl bir sapıklık bu nasıl bir mallık? korkuyor olsa korkması gereken benim aq? adam devlete başvurmuş herifle küfürleştiğim yer bekçi dayanışma platformu gibi bir yer? öyle kız adresi açıp ahh ağzıma ver yazmalar, bu tutuma ikna edemeyince kim olduğunu belli edip küfürler etmeler nedir? gelirse ortadan ikiye bölücem orospu çocuğunu zaten canım. anlaştık. dedim k.köy belediyesiyle de konuş polis arkadaşlarını çağırsınlar izlerler. yemedi engelledi. engellemesi mühim değil bunun gibi gerizekalı sapık ruh hastası kaç kişi bekçi oldu kim bilir? ne derece yarak yeniyor öyle bakılmalı duruma.

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol