recep ivedik 6

musti
serinin diğer filmlerine bakarak tat vermeyen film. dün netflix'te karşıma çıktı izledim. fakat gram hoşuma gitmedi gerek görsel anlamda gerek içerik anlamında diğerleri daha başarılıydı. görsel anlamdaki hatalar beni benden aldı. tat vermeyen film olarak adlandırılabilir.
nekrofili
Netflixte her gün gördüğümden dolayı geçen gün bir şans verip ilk 10 dakikasını izledim. cidden içler acısı görsel kalite 0 espri 0 oyunculuk cidden 0 ilk 10 dakikasını bile izlemeyi haketmiyor.
xkadarbilinmeyen
Milli filmlere ön yargı ile bakmanı sağlayan film. Kalite 0, senaryo 0, düşündürücülük desen 0 zaten. İzleyenlere diyecek hiçbir şey yok zaten. Her şey ortada...
agllr
Farklı bir seyirci kitlesi oluşturmuş bir yapı, çok daha yerli ve yabancı yapımlar izlediğim için çok çok kötülemeyeceğim ama belli bir hikayesi yok, sadece öylece izlemek gerek izlendiği zaman.
majesteleri
Konya-Kenya'dan yola çıkılan bir filmdir. Recep İvedik gurmesi olarak çoğu filmi sinemada izledim. Ne yapayım kardeşim, majesteyiz diye elitist takılacak değiliz ya !
Recep ivedik serisinin 2 ve 3. filmleri serinin şahıdır ancak 6. serisiyle kıyaslandığında biraz kalitenin düştüğünü fark ettim. absürtlükler fazlaydı. Gerçeğe uygun olsaydı daha hoş olabilirdi. Cumali ceber gibi yermeye gerek yok açıkçası ki çoğu youtuber film yapmışken.
Benim bu filme puanım 6.7/10
Ahım şahım bir film değil ama yine de güldüm.

edit: recep ivedik'i izlerken nasıl bir düşündürücülük arıyorsunuz :D
sanat filmi performansı da beklenmez ki. gül geç sadece. Karantina sürecinde boş vakit eğlencesi.
gal1le0
Hiçbir filmini izlemediğim serinin en son çıkmış filmi. Büyük ihtimalle herhangi bir filmini eskiden izlemiş olsaydım, şu anda tüm seriyi defalarca izlemiş olurdum ama şu anda bulunduğum yaş ve izlediğim filmler dolayısıyla geçen gün izlemeye kalktığımda fazla dayanamayıp kapattım. Seveni olabilir bu gayet doğal bir durum saygıyla karşılıyorum kendilerini.

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol