confessions

wackusers

okutman - 1. nesil yazar -

  1. toplam entry 36
  2. takipçi 0
  3. puan 1261

teyze-yeğen konuşmaları

wackusers
Y : Çok özledim seni teyze
T : Ben de seni çok özledim
Y : Çok seviyorum seni
T : Ben de seni çok seviyorum

Noluyo lan ? Teyzem ile ensest fikri çık aklımdan ! Yaşıt da olsa annemin kız kardeşi o.Benim de bacım sayılır.

wackusers

wackusers
10dan çok entry ve 1000den çok puan sahibi okutman.1.nesil yazar. eşcinsellik ya da ensest ilişki(kuzen/yeğen evliliği) vb. konularda ise liberaldir kendisi.benim lan bu.

bakugan

wackusers
Çocukluğumun animesi.Ne günlerdi bee.Şu an ki maladaptive daydreaming hastalığımın oluşmasını sağlaması da tek zararı.Onun dışında gayet güzel eğlenceli bir yapımdı.

faşist

wackusers
Kendi zihniyetini , yaşantısını , inanç ve ideolojisini başkalarına zorla dayatabilmek için her yolu deneyen onun bunun çocuklarının bu uğurda yaptığı fiillerin tümü.

En basitinden mesela : "okrobo ovlologo yosoklonson" diye hasthag açar - buraya olmasa da - diğer forumlara entry yazar bu gevşekler lan sen böyle yaptın o devletin de bunu yasak edecek bi sg.Bunu istemelerinin sözde gerekçeleri "kozon kordostor" ve "sokot cocok dogoyor sonro bonom vorgom onloro godoyor" tarzı boş boş laflardır.Bi kere her kuzen aynı yerde büyümüyor.İkinci olarak da sakat çocuk doğma ihtimali sadece bi miktar daha fazla kuzen mamülü olmayıp sakat ve özürlü insanlar da var bu ülkede.Genetik danışma diye de bi çözümü var bunun.Evlendiğin kişi teyzenin kızı olmasa da gideceksin doktora çocuk onun takibinde olacak.Sakat doğum da önlendi.Ha genler zararlı , tedavi maliyeti de kazancından aşırı fazlaysa hadım edilecek aq.Babalık hakkından da feragat et bi zahmet.Daha neyin ne olduğunu bilmeden görüş ve özgürlük adı altında herşeye saldıran ensest mamülleri ( ana babaları kuzenden daha yakın anlamında )
0 /

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol