confessions

yazik kafana

okutman - moderatör -

  1. toplam entry 47
  2. takipçi 1
  3. puan 1821

aü sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yazik kafana
Deliricem ya. İnsanların artık şu eşlerine uyguladıkları şiddetten artık deliricem. Sabah sabah twitter'da bir haber gördüm. Bir adam eşini bıçaklıyor. Kadın öleceğini tahmin edip kanıyla annesine babasına not yazıyor. Şiddet şiddeti doğurur mu bilmiyorum ama kafayı yicem. Cidden artık kusucam bu haberlerden. Getirin abi caydırıcı bir ceza nerenizden ne eksilecek. Bu şerefsiz köpeklerin bu ülkeye ne faydası olacak? Karısına şiddet gösteren adam(!)ın kime ne faydası olabilir. Of.

cihan mürtezaoğlu

yazik kafana
ses rengini, tarzını, şarkılarını ve şarkı sözlerini aşırı sevdiğim bir sanatçıdır kendileri. sen banasın, bana sor gibi şarkıları bulunan ve birçok şarkıyı söylemese de imzası bulunan dinlettirmeyi bilen biri.

boşa geçen bir hayat

yazik kafana
her yöne çekebileceğin insanları yaşamının içine alan kişilerin yaşadığı hayat. ne kadar boş olursa olsun en azından bir iki dolu şey alması gerek insan hayatına. o boşluğu dolduracak bir iki varlık gerek. kedi olur köpek olur eş olur çocuk olur kardeş olur dost olur ama bir şey olmalı.

python

yazik kafana
Hiçbir zaman doğru yazamadığım yazılım dili. bir öğrenciyi sevindirmek isteyen ve Bu konuda bilgili birilerinin beni ışıklandırması rica olunur.
3

güne başlamak

yazik kafana
bu pandemi döneminde kaç aydır doğru düzgün dışarı çıkamadım. o sebeple geç yatmalar geç uyanmalar falan derken uyanır uyanmaz kulaklığımı takıp bir şarkı açıyorum. zaten o şarkı beraberinde yatağını toplama ve kahvaltı hazırlayacak enerjiyi getiriyor.
0 /

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol