zombi istilasında yapılacaklar listesi

cirkinordekyavrusu
öncelikle bulunduğunuz binanın tüm girişlerini çok sağlam kapatmanız gerekiyor. Giriş çıkışları bir süre kullanmayacağımız için tüm kapı ve pencerelere tahtalar çakarak kapatıyoruz. Evde delici ve kesici olan tüm aletleri bir araya toplayarak aile üyelerine zimmet işlemini gerçekleştiriyoruz. Gıda tüketimini en aza indirgeyip, açlık hissini bastırıyoruz. Kalım bezlerle kollarımızı ve bacaklarımızı sarıyor bantlıyoruz. Kesinlikle toplu uyku modelini terk edip nöbet sistemine geçiş yapıyoruz. Zombiler gündüzleri güneşten rahatsız oldukları için dinlenirler. Bunu fırsat bilip sağlam ekipmanlarla donanıp bir markete girip en temel ihtiyaçlarımızı alıyoruz. (çok sayıda gıda, pil, bıçaklar, ilaçlar, ) eve geri dönünce gıdayla ilgili sorunumuz kalmadığı için beslenmemizi tekrar standart hale getiriyoruz. Gündüzleri olmadıkları için çok çalışıyor ve tuzaklar kuruyoruz. Ve mücadeleye hazırız.

1.gün
yazik kafana
Bir alışveriş merkezine kendinizi kapatmak. Migros tercihtir. Silahtan kesici alete yemekten suya hijyenden temizliğe baya bir götürür.
musti
Komple bir AVM ye kendimi kapatmak ilk yapacaklarım arasında yeme içme desen var, giyim desen var, teknoloji desen var keyifli nir şekilde vakit geçirmek için her yol mübahtır.
astral
Öncelikle Türkiye'de hayatta kalanlar için zombi istilasının tırt gelmesi olasıdır. Ama olası bir istilada yapılması gereken çok büyük olmayan bir gruba katılmak veyahut kurmaktır. Yalnız kurt çok yaşayamaz felsefesi ile hareket edilmelidir.
ah boomer
Zombi istilası olacaksa eğer illaki "patronum büyüsü", asa, büyü, tılsım vb şeylerde vardır tabana kuvvet ne çıkarsa şansıma onu denerim. Ya zombi ya ben !

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol