12 yaşındaki çocuğa tecavüz eden imam

alettin ve zehirli lambası
Laik cumhuriyetin memurudur, evet.
2
tomris katun tomris katun
Sen de laik cumhuriyette yaşayan bade seversin.
the aquarian the aquarian
Sakin ol şampiyon. o laik cumhuriyetin topraklarında yaşadığını unutma. Sen şu anda bu entryi giriyorsan. Kurtuluş savaşında verdiğimiz yüzbinlerce şehit sayesinde giriyorsun.
bilge kağan
Vicdan sahibi olmak için illaki bir dine inanmak gerekmediğini gözümüze sokan pedofili imam.

münferit bir olay deyip geçemiyoruz ne yazık ki. Çünkü çok karşılaşılan emsallerinden sadece bir tanesi.
2
alettin ve zehirli lambası alettin ve zehirli lambası
Niye zorunuza gidiyor ki? O imam diyanete, diyanette laik Cumhuriyete bağlı değil mi?

Savaşta bir gazi beşi şehid olan dedemin Laiklik için canlarını ortaya koyduğunu bilmiyordum.

Ulan siz daha ananızın yıkadığı götle geziyorsunuz gundiler, yürüyün şuradan. Siz beni ancak düşünce yasağı ile susturabilirsiniz. Aynı ringe çıkamazsınız.
bilge kağan bilge kağan
Gundi sensin yasaklar da sana girsin.
jakoben
bir yazar "laik cumhuriyet memurudur" diye bir anekdot düşerek suçu şahsa değil sisteme atmış.

herkes biliyor cumhuriyet'in çoktan çöktüğünü ve herkes biliyor o imamın milyonlarca imam gibi, cumhuriyet düşmanı olduğunu zaten. şu an şeriatın gelmediğini kimse iddia edemez. tek adama bağlanıldı, din işleri milyarlarca TL ödenek alıyor ve bununla yurt içi ve dışında milisleri besliyor.

şimdi burada nazik nazik tartışıyoruz da sayın yazarın olguyu böyle çarpıtması, gerçekte olanları da göz önünde bulundurursak şuraya çıkıyor; bunlar oluyor, çünkü sisteminizin ne kadar çaresiz olduğunu görmeniz için kasti oluyor.

bak, istediğin kadar inkar et. bu buraya çıkıyor. sen hiç merak etme, bu çocuk ölümlerinin ve tecavüzlerinin sistematikleşmesinin altında, hayvanların öldürülmesinin altında, hatta, hayvanların insanları öldürmesinin altında ne gibi emeller yattığını çok iyi biliyorum. o hayvanların nelerle beslendiğini, neden saldırganlaştığını biliyorum.

unutma. ben örgütlüyüm. istihbarat var. Şimdi, ben de sorarım; bu benim bacıma da olursa ya da sevdiğim herhangi bir kadına, neden otomatik tüfek ile cennet acentası gibi camilerinize girip sizlere o yolda güzel bir muavinlik yapmayayım? beni kim tutacak? sikik polis teşkilatın mı? bir roket atara bakar. biraz gerçekçi olalım.
biyolog
sözde müslüman kılıklı heriftir. etek boyu, dekolteye laf eder çünkü oto boka tahrik olan haysiyetsizdir. kimseye karşı kin tumam ama bu omurgasızlar elime geçse...
fawkes
Allah bunların cezasını versin ki verecek de. Savunmasız bir çocuğa, kadına, hayvana veya herhangi bir şeye zarar veren kimsenin yaptıkları yanına kalmayacak. Buna inancım tam.
Bunu yapanın imam, öğretmen, ceo veya hangi halt olduğu fark etmeksizin hesabı sorulacak.
Bir din adamının isminin böyle bir olayda geçmesi de ayrı üzücü. İmamlik makamı peygamberin yeryüzündeki gölgesidir, böyle inanılır. Ne yazık ki günümüzde diğer her meslek grubunda olduğu gibi burada da liyakatsizlik diz boyu. İmamlığa meslek demekte başlıyor aslında asıl hata. Bunu meslek olarak görenlerin eline verilmemesi gereken bir alan.
Ve tekrar söylüyor ve umuyorum ki Allah bunların cezasını versin bu dünyada da ahirette de.

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol