au sözlük iş ağı

coolstuff
Yetkinlik erine, kişiliğine güvendiğiniz adayların ve iş verenlerin buluşabilmesi açısından faydalı olabilecek bir başlık.

İstanbul için, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda dünyanın en önemli markalarını bünyesinde bulunduran (benim de şu an çalıştığım kurum) bir şirkete satış uzmanı alınacaktır. Ön koşul; üniversite mezunu olması ve araç kullanabilmesidir.

Referans olabileceğiniz kişiler varsa benimle irtibata geçebilirsiniz.

(Şahsım adına ön koşul; çalışmaya ihtiyacı olan biri olmasıdır.)
coolstuff
Neyasis Teknoloji firmasının insan kaynakları müdürü tarafından bana bildirilen bir ricayı paylaşmak isterim;

Yeni mezun veya en fazla 2 yıl tecrübeli satış personeli alacaklarını belirtti ve bu konuda etrafımda kimse olup olmadığını sordu. Ben de olmadığı için belki buradan gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşımıza ulaşabiliriz diye paylaşmak istedim.

Lokasyon : İstanbul / Ataşehir

Yeşillendirebilirsiniz.

Düzeltme : (bkz:kızartabilirsiniz)
1
coolstuff coolstuff
Bu paylaşımımı da eksileyen şahıs; her neye inanıyorsan onun hatrı için neden eksilediğini yazar mısın ? Gerçekten çok merak ettiğim için soruyorum. Sonra da "sinirli" biriymişim gösteriliyorum. Ya kardeşim salak mısınız ? Birisine fayda sağlamak amacıyla paylaşılan bu girdiyi niye eksilersin :) Keşke popülarite manyağı birisi olsaydım ama sözlüğün sakinliğinden ötürü bildirim gelince direkt dikkatimi çekti. Lütfen izah et bana, izah et ki nerede yanlış yaptığımı anlayıp düzelteyim.

Yok, vallahi yok. Sonra ergen ve salak deyince suçlu oluyorum.
coolstuff
Finansbank'ın partner şirketi olan Cigna Finans, Ankara bölgesi için satış uzmanı(bayan) arayışında. Sektöre ve o sektörde çalışan bayanlara dair önyargıları iyi bildiğimden tavsiye etmiyorum ama cv'ime yazayım, tecrübe kazanayım, kurumsal bir patent edineyim diyen veya diyecek arkadaşınız varsa "kızartabilir."
coolstuff
Güvendiğim ve karakterine, iş zekasına kefil olduğum(bana kim kefil olacak bilemiyorum) bir arkadaşımın yeni açtığı reklam ajansı için yeni mezun ya da az tecrübeli grafiker arayışı mevcut. Lokasyon : Karaköy / İstanbul

Dileyen olursa iletişim bilgilerini paylaşırım. Referansları arasında birçok kamu kurumu da mevcuttur.
coolstuff
Türkiye'nin önde gelen bir menkul kıymetler firmasına (istanbul/sanayi mh);

1- idari bilimler mezunu, excel bilgisi iyi olan yeni mezun / ya da tecrübeli personel;
2- en az spk temel lisans a sahip, portföy yöneticisi ve yatırım uzmanı

alınacak.

İlgilenen veya ilgilenecek arkadaşı olan varsa iletişime geçebilir.

Not : Bu ilanları internetten falan bulup, koymuyorum arkadaşlar. Ara ara konuşmacı olarak katıldığım ve mütevazi insanlardan oluşan insan kaynakları personellerinin oluşturduğu telegram grubundan görüp paylaşıyorum. Bilginiz olsun, birinci ağızdan talepler yani.
coolstuff
İzmir Çeşme - Grand Ontur Otel(5 yıldız) için,

Sezonluk çalışacak animasyon ve muhasebe personeli alınacakmış. İzmir ve civarında olup, 3-5 aylığına çalışmak, yabancı dilini geliştirmek isteyen(Polonyalı turist ağırlıklı) veya muhasebe alanında tecrübe kazanmak isteyenler varsa iletişime geçebilirler.

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol