efendi erkek vs piç erkek

kraliçe
Erkeklerin savaştığı versustur.
Hepiniz diyeceksiniz ki; tabii ki efendi erkek yhaaaa.
Herkesi kandırabilirsiniz ama kraliçe bunları yemez. Ben erkeklerle aynı fikirdeyim. "efendi erkek olsun" deyip piç erkeklerle beraber olduğunuzu biliyorum.
Peki bizim efendi erkeklerin suçu ne?
Evet efendi erkekler, ben sizden yanayım. Biz kazanıcaz.
alettin ve zehirli lambası
Lafta her erkek efendidir; lakin işin içi öyle mi?

Erkeğin efendiliği gücü, kariyeri, parayı buluncaya kadardır, diyormuşum falan...

Hiç bir kız bakmadan dedem de efendi olur. Önemli olan, paranın, kariyerin, tipin olduğu durumda efendi olmaktır, evet.
diliyok
Kızların efendi yerine piç erkek seçme olasılığının yüksek olduğu durumdur. Bana sorarsanız benim tercihim efendi erkektir. Bu zamanlar da bulmak zor. dümdüz erkek yok ya kıyafetlerine, tarzlarına, konuşma stillerinin bakıyorum yok istemem hiç birinin.
nick
bi kere efendi ne demek? piç ne demek? eğer efendiden kastettiğiniz beta erkeklerse tamam doğrusunuz , efendi erkekler genellikle kaybederler. ama piç erkekle efendi erkekler genellikle vs atmaz böyle bi durum gözlemlemedim.
wodan
Efendi erkeğin pısırıklıkla itham edilmemesi taraftarıyım. Aynı şekilde piç erkeğin de serserilikle ya da kekolukla. Her efendi erkeğin bir patlama noktası vardır, o noktadan sonra gözü kararır ve veryansın eder. Damarına basan kişi de pişman olur. Her piç erkeğin de bir zayıf noktası, en azından dur durağı vardır. Bir erkek moduna göre kimi zaman efendi kimi zaman piç olabilir. Arkadaşlarının yanında şöyle yaptım böyle yaptım diye ahkam kesip yanınızda süt dökmüş kediye dönebilir, ya da tam tersi. O ahkam kesmeleri de bir tek yakın arkadaşları yani yine biz erkekler yeriz ya da yemiş gibi yaparız zaten.

Ha eğer çoğu kızın tercih ettiği erkeklerden bahsediyorsanız, kekolardan bahsediyorsunuz. Kekolar toplumun kanayan yarasıdır. Bunları bu kategorilere koyamayız. Yaklaşık 300 kelimeyi anlayabilirler, ateş yakabilirler ve (grup halindelerse, 7/24 çete gibi gezmeleri bu yüzden) hayatta kalabilirler. Çünkü bu çakalları avlamak isteyen kurtlar sırada beklemektedir. Sürüden ayrılanı kaparlar.
ambrose
piç erkeğin, genel olarak, aldığı versus.

şöyle söyleyeyim, karşı cins kendisinde cinsel çekim uyandıran insanı seçme eğilimdedir. hali ile piç erkek de testosteron fazlalığı belirtileri sergilediği için kadınlar da tercihini piç olandan yana yapıyor.
coolstuff
Yahu adamlara niye piç diye hitap ediyorsunuz, ikamesi olan başka bir sıfat bulamadınız mı diye düşündürürken aynı zamanda güldüren başlık :)

Hadi başka bir tanım bulamadınız diyelim, yahu ortalıkta "benim erkek arkadaşım da çok piç be" diye övünerek mi dolaşıyorsunuz, ne yapıyorsunuz ? Cidden bilmediğim için soruyorum. Bizim zamanımızda hakaret etmek için kullanılırdı bu kelime. Demek piç diye bir kategori de var, hay çok yaşayın e mi :)
sakin
efendi kadına efendi erkek, piç kadına piç erkektir.
tek tip kadın varda benim mi haberim olmadı dedirten versus.
isimsizin1i
Efendi erkek içinden geldiği için efendi olmayı tercih eder.
Piç erkek ,efendilikten yarar gelmeyeceğini anladığı an zaten içinde olmayan efendilikten uzaklaşan erkektir.


Bu dünyada efendi erkekler, kızların gözünde dahası hayatın özünde hep kaybeder.

Ve ben de hep kaybettim ve kaybetmeye devam ediyorum.

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol