gethere

radioactive
Sözlüğe ilk günden hareket katan, bu mecralarda deneyimi olduğu apaçık olan ve geleceğin modu olarak şimdiden gördüğüm yazar.
aniyya
İlk günlerden beri çokça takip ettiğim yazar. Sayesinde sürekli farklı kelimelere aşina oluyoruz.
1
sayko kemal sayko kemal
Hep beraber Zeki Müren'e dönüşeceğiz gibi duruyor ama dur bakalımm. Teşekkür ediyorumm :))
musti
Sözlüğün modu ayni zamanda iyi dostum :) katkılarından dolayı teşekkür ediyorum emeğine sağlık
1
sayko kemal sayko kemal
Hepimizin emeğine sağlık admin:)
sayko kemal
Son kez merhaba sözlük. Seni ilk başlarda sevmiştim fakat yakın zamana kadar soğumaya başlamıştım. Dün yaşanan olaydan sonra da tüy dikildi. Artık sana entry girmeyeceğim. Ne senden bana yâr olur ne de benden sana yâr...
kodlarını helal et. benim de varsa serverine katkım, helali hoş olsun.

şifremi random şekilde gireceğim ve hesaba erişimimi keseceğim muhtemelen. Hesabımın ölü götü gibi kurcalanmamasını, sabit bir şekilde bırakılmasını rica ediyorum. Moderatörlükten de istifa ediyorum ve yetkimin alınmasını istiyorum.

moderatör kadrosu için tek kişi yeterliydi. taş çatlasa iki mod bu işi halledebilirdi ama önünüze gelen tecrübesiz, yazmayı bilmeyen, sözlüğe yararı olmayan, genellikle offline konumdaki kişileri mod yaptınız. moderatörü teke indirin. yetmezse de bir kişi yardımcı (co-mod) mod olsun.

sözlüğün ne demek olduğunu, buralarda her dinden, mezhepten, görüşten, düşünceden insanların olacağını bilmeyen kişileri yazar yapmayın. burası sözlük. her yazılan senin hoşuna gidecek, destekleyeceksin diye bir şey yok. o denli egoist, cahil, geri zekalı ve boş birisi isen tiktok tam senlik sayın geri zekalı!

sözlükte yazan her kişinin yazar sıfatı taşımayacağını bilin. bazıları 1000 entry girer ama kayda değer tek bilgi bulamazsın. bazıları da 10 tane yazısıyla 1000 entry'e bedeldir.

yazarları küstürmeyin. onlarca sözlükte yazdım, senelerce kendi çapımca bir şeyler yapmaya çalıştım fakat yazarları küstürmenin büyük bir yanlış olduğunu biliyorum.

konuşmaktan aciz, gücü anca şikayet etmeye yeten ezik, devrik tiplere yazar demeyin. işin usulü gereği kim olduklarını sorgulamadım fakat o yazdığım yazının silinmesi için ihbarda bulunanlar olmuş.

sözlükte yazılanlar silinir kardeşim. burada şekilden şekile de girebilirsiniz, kimse sizi tanımaz etmez ama hayat devam ediyor. umarım gerçek hayatta vizyon sahibisinizdir de sözlükte vizyonsuz rollerine bürünmüşsünüzdür.

nabza göre şetbetçisiniz. bukalemunsunuz lan siz. işinize gelince sizden iyisi yok ama işinize gelmediğinde karşınızdakinden kötüsü yok. ben her türlü eleştiriyi yapabilirim hukuk, insanlık kuralları çerçevesinde. o eleştirimde haklı olduğumu düşünüyorum ve hala da arkasındayım. duyar kasıyorsunuz ama işinize gelmediği yerlerde kasıyorsunuz duyarınızı. sizin de sevmediğiniz, hoşunuza gitmeyen konular olduğunda ezmeyi bilirsiniz. biraz adaletli olun eğer insansanız. neyse uzatmaya gerek yok.

koydu bu durum bana. o en sevmediğim, korktuğum münakaşa türünden mi yaptım ne oldu da böyle oldu bilemiyorum. zoruma gitti. kalemimi elimden aldınız resmen lan. hem de haksız yere. yoksa kukunuz var diye mi öncelik verildi size? cinsiyetinizi bilmiyorum fakat muhtemelen bu şekilde oldu.

pek ümidim yok ama umarım iyi bir yerlere gelebilirsin sözlük. benden bu kadar. bu modluğum, sözlük camiasındaki ilk görevim, yetkim değildi ama son oldu. daha da bulaşmam.

sinirden cümle bile kuramamışım ama artık önemi yok yazdıklarımın.

o malum yazım vardı ya. hümanist ılık götlülerin laf ettiği, sildirmeye çalıştıkları. işte o burada

hoşça kal sözlük

06.01.2020 editi : gethere nickimi kendi isteğimle değiştirmiş bulunmaktayım.
2
nick nick
actual bruh moment. niye alındın buna o kadar brom. sözlüğü bırakmana değer mi? hem entry si silinmeyen yazar mı olurmuş
sayko kemal sayko kemal
Benim takıldığım ve bana koyan konu başka. Sanıyorlar ki sözlükte yazılan her şey onlara uyacak, hoşlarına gidecek ve onları mutlu edecek. Sözlüklerde mümkün değil öyle bir şey.

Haklı yere silinirse silinsin sorun yok. Daha Sözlüğün ne olduğunu bilmeyen, okumaktan, yazmaktam aciz, beyni örümceklenmiş geri zekalıların yüzünden benim enteyimin silinmesini kabullenemem.

Şimdiye kadar en az 2000 entryim silinmiştir ya da ben silmişimdir fakat böylesini kabullenemem.
bostorgay
Sözlüğü sözlük gibi kullanan yazarmış. Haklı olarak moderatör, koordinatör yapılmış. Ancak sözlükten bi'haberlerin gadrine uğradığını düşünerek terki diyar etmiş.
Biliyorum ki okuyacaksın bu yazdıklarımı. Bence dönmelisin dostum. Adamlık sende baki kalsın. daha yolun başındayız. Hadi.
drballanli
Beni sözlük camiasına sokan kadim dostumdur. Yalak yazarlar gibi yalamak istemiyorum seni ama övmeden de duramam. Asla yeri doldurulamayacak bir adamdır. Seneler geçtikçe ona karşı hiçbir şey eksilmez insanın içinde, aksine artar. Her neyse öpüldün n*** bye

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol