yasak elma

esdemirei

Yapımcılığını MedYapım'ın üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek, Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, oyuncu kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Şafak Pekdemir, Buçe Buse Kahraman, Barış Aytaç, İlber Kaboğlu, Hakan Karahan, Serkan Rutkay Ayıköz, Doğaç Yıldız gibi isimlerin yer aldığı, 19 Mart 2018'de FOX TV'de yayına giren ortalama 1,5 saatlik bir yerli dizi. Dizinin konusu şu şekildedir: “Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.? ” [K1, K2, K3]
diliyok
Pazartesi günleri Fox TV'de yayınlanan dizidir. Bildiğim kadarıyla zengin fakir hayatı ve entrikalarla dolu bir dizi. Bu aralar sosyal medyada oldukça Eda Ece'nin rol oynadığı Yıldız Argun ve oğlu Halitcan popüler. Aslında bakınca Yıldız Argun halktan biri gibidir.
the aquarian
Tek bir bölümünü dahi izlemediğim klasik, zengin fakir ayrımı yapılan, türlü türlü entrikaların prim yaptığı saçma bir dizi.

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol