confessions

bakuman

okutman - 1. nesil yazar -

  1. toplam entry 8
  2. takipçi 1
  3. puan 1830

mehmet uslu

bakuman
ne yaparsan yap şarkısı oldukça başarılı olan sanatçı. kendisi ceza avukatıymış. şarkı sözlerine ve müziğini oldukça tuttum. Böyle kafanızı attıran olursan ne yaparsan yap demek isterseniz bu şarkıyı atarsınız. sözü gökhan şahin, bestesi ve düzenlemesi şahin kurnaz yapmış. buraya bıraktım.

may and co

bakuman
uygun fiyatlı, doğal özlere sahip kozmetik markası. avrupa görüntüsü var. may&co nemlendirici ve yatıştırıcı tonik ürününü kullandım. cildi nemlendirmede güzel bir ürün. cildi temizledikten sonra pamukla uygulayabilirsiniz.

mesonutrilifit gençlik aşısı

bakuman
cildi gençleştirme etkisi olan gençlik aşısı. menopoz, hormonal bozukluklar, sigara, alkol, uyuşturucu, düzensiz ilaç kullanımı ardından oluşan cilt sorunların çözümünde etkilidir. yetişkin kadın ve erkeklerin kullanabilmektedir. genellikle 1-5 seans kullanımında etkisi görülüyor.

kripto para

bakuman
alt coin rallisi devam ederken kazanabileceğiniz yatırımdır. özellikle boğa sezonu bitmeden altcoin rallisinde güzel kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz. son olarak dogecoin den 2x kazandım. alım satım sinyallerini takip ederek balinaların peşine takıldım güzel kazanç oldu. fikir edinmek için yararlı telegram grupları mevcut. bakabilirsiniz.

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol