confessions

drballanli

okutman - 1. nesil yazar -

  1. toplam entry 69
  2. takipçi 4
  3. puan 2191

gethere

drballanli
Beni sözlük camiasına sokan kadim dostumdur. Yalak yazarlar gibi yalamak istemiyorum seni ama övmeden de duramam. Asla yeri doldurulamayacak bir adamdır. Seneler geçtikçe ona karşı hiçbir şey eksilmez insanın içinde, aksine artar. Her neyse öpüldün n*** bye

masterchef türkiye

drballanli
Birbirini ayarsızca aşağılayan vasıfsız insanların sosyo kültürel seviyesi düşük insanları eğlendirmek için stüdyoda vakit harcaması. Allah aşkına gidin seda sayan'ın erol köseye kaydığı programı izleyin. 1.30 saatlik bir bölüm, başa sarıp sarıp izleyin.

whatsapp mavi tik

drballanli
Bu konu hakkında duygusal düşünmüyorum, tamamiyle analitik bakıyorum. Benim derdim o tikin mavi olması değil. canından değerli mi? At gitsin. Ben senin kişiliğin için endişeliyim. Freud olsa derdi ki; bir erkeğin attığı tik sayısı, penisinin olmasını istediği boyutuyla alakalıdır. Keza Adler'de gelir senin aşağılık kompleksini daha anancı bir çerçevede önümüze sererdi. Bilişsel davranışçı yaklaşım da senin bu davranışı öğrenişini gün yüzüne çıkarmak adına uluslararası birlik sağlardı. Keza pavlov yaşıyor olsaydı, yeni deneyini köpeklerle değil, seninle yapardı. Psikoloji camiasına katkı babında katkı babında küçük albert deneyi 2.0 ı seni ağlatarak gerçekleştireceğim.
0 /

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol