confessions

wackusers

araştırma görevlisi - 1. nesil yazar -

  1. toplam entry 47
  2. takipçi 1
  3. puan 2011

bakugan

wackusers
Çocukluğumun animesi.Ne günlerdi bee.Şu an ki maladaptive daydreaming hastalığımın oluşmasını sağlaması da tek zararı.Onun dışında gayet güzel eğlenceli bir yapımdı.

yeğenle evlenmek

wackusers
İngilizce orjinal adı avunculate marriage olan bu uygulama pek çok gelişmiş Avrupa ülkesinde (mesela Almanya , Belçika , Rusya vb.) yasaldır ama oralarda kuzen evliliği bile az görülür.Bizde yasaktır.Türkiyede kuzeniyle evlenen sayısı %1 vb. fln olduğunda ( şu an %8.5 ) ve Türkiye yarın bir gün iyice geliştiğinde yasallaşacaktır.

can sıkıntısı

wackusers
Şu sözlüğe son zamanlarda benden başka kimse girmiyo amk.

Ekşi sözlükteki kanzuk olacaz nerdeyse.En çok entry yazan ve en fazla başlığı açan benim.

Ne var birileri ekşi sözlükte olduğu gibi bı başlığın altına döşese fikirlerini ? Fena mı olur amk. Bu sözlüğe sahip çıkın olum. Bu da 36. Entrymiz olsun.

puan listesi

wackusers
Bu güne kadar 40 entry fln yazdım bu sözlükte.

Ve bunu isteme hakkım da olmalı. Son entryleri hep ben yazıyorum bakarsanız. En azından ilk 10a girip girmediğimi görmek istiyorum.

ölmüş birini özlemek

wackusers
Bi akrabamız vardı.Makbule hala.Dedemin halasının kızı.Çok iyi ve sevecen bi kadındı.Ne zaman evimize gelse bize bakkal eşyası verirdi.Vefat edeli 2 yıl oldu.Kızı , bu yüzden kafayı yetip intihar etmeye kalktı hatta.Bizimkiler özlüyo müdür bilmem ama ben özlüyorum.İlginçtir ki o öldükten sonra hayatım daha da boka sardı.

faşist

wackusers
Kendi zihniyetini , yaşantısını , inanç ve ideolojisini başkalarına zorla dayatabilmek için her yolu deneyen onun bunun çocuklarının bu uğurda yaptığı fiillerin tümü.

En basitinden mesela : "okrobo ovlologo yosoklonson" diye hasthag açar - buraya olmasa da - diğer forumlara entry yazar bu gevşekler lan sen böyle yaptın o devletin de bunu yasak edecek bi sg.Bunu istemelerinin sözde gerekçeleri "kozon kordostor" ve "sokot cocok dogoyor sonro bonom vorgom onloro godoyor" tarzı boş boş laflardır.Bi kere her kuzen aynı yerde büyümüyor.İkinci olarak da sakat çocuk doğma ihtimali sadece bi miktar daha fazla kuzen mamülü olmayıp sakat ve özürlü insanlar da var bu ülkede.Genetik danışma diye de bi çözümü var bunun.Evlendiğin kişi teyzenin kızı olmasa da gideceksin doktora çocuk onun takibinde olacak.Sakat doğum da önlendi.Ha genler zararlı , tedavi maliyeti de kazancından aşırı fazlaysa hadım edilecek aq.Babalık hakkından da feragat et bi zahmet.Daha neyin ne olduğunu bilmeden görüş ve özgürlük adı altında herşeye saldıran ensest mamülleri ( ana babaları kuzenden daha yakın anlamında )

bir alıntı

neden bekliyorsun?


aü sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol